MERAK EDİLEN SORULAR

Siparişinizi öğlen 14:00’dan önce vermeniz durumunda aynı gün içerisinde kargoya verilir.Öğlen 14:00’dan sonra verilen siparişleriniz ertesi iş günü kargoya verilir.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra belirtmiş olduğunu e-posta adresinize bir bilgilendirme maili gönderilir. Bu bilgilendirme maili içerisinde iletilen takip linkinden veya web sitemizde bulunan “Kargo Takibi – Sipariş Durumu” sekmesinden sipariş numaranız ve siparişinizi tamamladığınız e-posta adresiniz aracılığıyla kargo takibini sağlayabilirsiniz.

Evet. “Kendin Yap” kategorisinden oluşturduğunuz siparişiniz “Konsept Hediye Kutuları” ürünlerinde görmüş olduğunuz hediye kutuları ile gönderilir.

“Kapıda Ödeme” yöntemi ile ödeme alınmamaktadır. Web sitemiz üzerinden yalnızca “kredi kartı, banka kartı (debit kart) ve BKM Express” ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün tarafınıza teslim edilirken ambalaj üzerinde ezilme, yüksek deformasyon vb. olağan dışı bir sorun farkederseniz kutunuzu kargo firmasının yetkilisinden tutanak tutarak teslim almalısınız. Bunun dışında yaşanan sorunlarda hasar gören ürünün görselleri ile birlikte info@kiminkutusu.com ya da destek@kiminkutusu.com adreslerine mail yolu ile destek talebi oluşturabilirsiniz. Ayrıca 0850 532 98 40 nolu müşteri destek hattından mesai saatleri içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

Mesai saatleri içerisinde; info@kiminkutusu.com veya destek@kiminkutusu.com e-posta adreslerimizden ya da 0850 532 98 40 ve 0850 549 82 06 nolu numaralardan müşteri hizmetleri yetkililerimize ulaşabilirsiniz.

Hafta içi her gün: 10:00 – 17:00.

İade talebiniz onaylandıktan sonra tarafınıza bilgilendirme maili iletilir. Bu maili aldıktan sonra yapmanız gereken herhangi bir işlem bulunmamaktadır. İade işlem süresi ödeme işlemini yaptığınız kart türüne göre değişiklik göstermektedir. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde 1 – 3 iş günü içerisinde, banka kartı ile yapılan işlemlerde 7 – 15 iş günü içerisinde iade tutarı hesabınıza yansıtılmaktadır.

Web sitemiz Türkiye Ticaret Bakanlığı tarafından e-ticaret platformlarını denetlemek amacıyla kurulan “Etbis” sisteminde kayıtlı ve doğrulanmış bir e-ticaret platformudur. Tüm bilgileriniz SHA256 bit şifreleme yöntemiyle korunarak platformda bulunan tüm linkler ve sayfalar SSL (Güvenli Yuva Katmanı) sertifikası ile kimliği doğrulanmış ve şifrelenmiştir.

Hediye göndereceğiniz kişiye kesinlikle fatura gönderilmeyecek. E-arşiv faturanız fatura detaylarında belirttiğiniz e-posta adresinize iletilecek.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

0850 532 98 40
0850 549 82 06

Güvenli ödeme
Güvenli alışveriş

info@kiminkutusu.com

Yenigün Mah. 271/2 Sok. No: 3A Buca – İZMİR

İLETİŞİM FORMU