Sıradaki mutluluk Kimin Kutusu’nda gizli?

“Mutluluk beklenmedik anlarda gelir!” demiş bir anonim. Gerçekten de öyledir! Sizin için seçilmiş bir hediye aldığınızda, gönderenin sizi sevgiyle kucakladığını bilirsiniz.

KiminKutusu' nu Tanıyın

Zengin bir ürün koleksiyonu ile farklı konsept hediye kutuları bulabileceğiniz KiminKutusu, kaliteli ürünleri ile doğum günleri, yıl dönümleri, yeni başlangıçlar ve sizi kendinize özel hissettiren anlara yönelik hediye kutuları sunmaktadır.

Doğum günleri, yıl dönümleri, yeni başlangıçlar gibi insana kendini özel hissettiren anlar vardır. Bu eşsiz anları daha anlamlı, mutlu ve heyecanlı kılan ise hediyelerdir. İşte bu motivasyonla, hediye alma tecrübesini insanlara sıra dışı bir şekilde yaşatmak isteyen bir genç girişimci, 2019 yılında “Kimin Kutusu” fikrini hayata geçirdi.

Yüzlerde mutlu bir gülümseme amaçlayan KiminKutusu, kusursuz bir hediye gönderim süreci dileyen herkese, özenle hazırlanmış kutularıyla hizmet verirken sahip olduğu geniş ürün koleksiyonuyla her türlü ihtiyaca ve arayışa karşılık sağlamaktadır.

Kısa süre sonra aktif edilecek abone sistemi ile de abonelerine sürpriz içeriklerden yararlanma imkânı tanıyacak olmanın yanında her abonesi için fidan dikimi yaparak sosyal sorumluluk bilinciyle de hareket eden KiminKutusu, insanlar arasında daha güçlü bağlar kurmayı görev edinmektedir.

Alanlarında uzman, genç ve dinamik ekibimiz tarafından titiz bir çalışma süreci sonunda üretilen bütün kutularımız, ulaştıkları herkes için mutluluk garantisi barındırmaktadır. Sıradaki mutluluk Kimin Kutusu’nda gizli?

Özel olarak kombinlenen anlamlı kutular

Sevdikleriniz için hediye seçmek, bazen dünyanın en karmaşık ve zorlu görevlerinden biri gibi görünebilir. Kimin Kutusu ekibinin geliştirdiği ve bu yükü üzerinizden kaldıracak hazır konsept hediye kutusu seçenekleri, farklı ürünleri aynı kutu içerisinde buluşturarak, sevdikleriniz için değerli, anlamlı ve eğlenceli bir hediye seçeneği sunmaktadır.

hazır konsept hediye kutuları
kendin yap hediye konseptleri
Her gün artan yeni ürünler

Yoğun gündelik hayatınızın arasında kendinize biraz daha vakit ayırmak ve hayatınızı biraz daha renklendirmek adına; sizler için farklı coğrafyalardan getirilerek hazırlanmış çay ve kahve çeşitleri, kişisel bakım ve kozmeti ürünleri, kitaplar ve sürpriz hediyelerden oluşan özel konsept kutular hazırladık.

Sadece güzel değil aynı zamanda ''taze''

KiminKutusu ekibi tarafından özenle kombinlenip hazırlanan kutuların içindeki ”Kahve” gibi tazelik gerektiren ürünler sipariş vermeniz halinde siparişinizden sonra taze olarak çekilir. Sipariş edeceğiniz kutuda tazelik gerektiren ürünler bulunması durumunda sipariş ekranında nasıl istediğiniz size sorulur.