Hediyeleşmek

Hediye Deneyimi

Özel günlerde hediye arayışlarının bitmek bilmeyen kaygısı mı sizi yoran yoksa her biri birbirine benzeyen veya gelenekselleşmiş klasik hediyelerin anlamsızlaşması mı? Her ikisi için de durum neredeyse aynı oranda can sıkıcı. Tam zamanında güzel ve anlamlı bir hediyeyi zahmetsizce ulaştırmaktan daha önemli olan bir şey daha var: farklılaşmış ve kişiselleştirilmiş bir hediye deneyimi sunmak. Güzel ve anlamlı hediye olarak tabir ettiğimiz şey de fazlasıyla göreceli. Sonuçta her hediye herkese hitap etmeyebilir. Bizleri ayrıştıran karakteristik özelliklerimizden yaşam tarzımıza kadar birçok etken hediye alma ve hediye aldığımızda verdiğimiz tepkilerimizi farklı kılıyor.

Çoğu zaman bütçe konusunu da es geçemiyoruz. Her ne kadar maddi olarak tatmin edici bir hediye deneyimi sunmak istesek de hediyeyi anlamlı kılan ve kendimizce betimlediğimiz manevi tarafı da ağır basıyor. Özellikle sevdiklerinize akılda kalıcı ve anlamlı bir hediye sunmak istediğinizde hediyenizi alan kişinin üzerinde duygusal bir bağ kurmasını içten içe isteyebilirsiniz.

Hediye konusunda sıradan hediyelerden sıyrılmanızı sağlayacak, akılda kalıcı ve anlamlı hediye konseptleri tasarladık. Bu konseptlerin içerisine birden fazla ürün ekleyerek bir hediye kutusu içerisinde topladık. Üstelik, her konsept hediye kutusu içeriğindeki ürünlerin oluşturduğu uyumunun özel hikayeleri de var. Bu hikayeler hediyenize anlamlandırma konusunda size yardımcı olacak.

Yeni işe başlayan sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ve onları motive edecek hediye kutuları, sevgilinize veya annenize hediye edebileceğiniz güçlü kadınların imgesi hediye kutuları ve kahve severlere armağan edebileceğiniz kahve ve ekipmanlarını içeren hediye kutuları gibi birçok kategori ve hediye konsepti bulabileceksiniz. Örneklerde belirttiğimiz daha bir çok konseptte ve her bir kutunun kendi içerisinde ayrışmış özel mesajları da sizi bekliyor.

Konsept Hediye Kutusu

Sıradan günlerde alınan hediyeler, özel günlerde alınan hediyelerden daha özeldir. Birine hediye almak “kalbimin manzaralı odacıklarının en güzelinde yerin var” demek kadar zarif bir düşüncedir. Sıradan günlerde, sıra dışı konsept hediye kutularımızı yüzlere kocaman gülücükler kondurmak için özenle hazırladık.

Sevdiklerinize; sevecekleri birden fazla ürünü bir araya getirerek oluşturduğumuz konsept hediye kutuları ile her zaman yanlarında sizden bir armağan taşıyabilmelerini istedik.

Hediye gönderdiğiniz kişinin ismini kutularımızın kapaklarının altına işleyerek ona eşsiz biri olduğunu hissettireceğimizi düşünüyoruz. Yazmış olduğunuz hediye notunu da ekleyip mutluluk dolu hediye kutularımızı en güvenli ve en şık şekilde sevdiklerinize ya da sizlere sunmak için yola çıkarıyoruz.

Kimin Kutusu Ekibi olarak güzel insanlara, özel hediyeler armağan etmek için buradayız!

Kimin Kutusu Ekibi